Робоча професія «Озеленювач»

       Один філософ промовив: «Краса спасе світ!» Правдиві слова! Отже, кожна людина нашої планети, в тій чи іншій мірі, має почуття прекрасного. Це почуття допомагає досягнути успіхів в кожній професії.

       Студенти ВСП « Ногайський коледж ТДАТУ» мають змогу отримати робочу професію «Озеленювач». Навчальна практика, яка проходить в коледжі під час навчання, включає курс по історії садово-паркового мистецтва, ландшафтної архітектури, садової інженерії, агротехніки створення та догляду за об'єктами озеленення. Студенти IV курсів оволодівають практичними навичками з вирощування та догляду за декоративними рослинами.

   Знання озеленювача – квітникаря надасть злету виростити квіти різноманітних декоративних якостей.
     Предметом праці озеленювача – квітникаря є безпосередньо рослина: чи то квітка, чи кущ, чи дерево. Квітникар сіє насіння, ділить кущі, висаджує розсаду квітів, дерев, поливає, розпушує ґрунт, знищує бур'яни, доглядає за рослинами. Ця професія розвиває ряд позитивних якостей людини: піклування, спостережливість, акуратність, старанність та необмежену творчість.
  Професія фахівця озеленювача дуже затребувана в наші дні. Вона стрімко розвивається, а попит на такі послуги тільки росте. Адже модні тенденції диктують життя не тільки в заміському будинку, а також красивої доглянутої території в населеному пункті та країни в цілому.

 На фото студенти 41 групи спеціальності 201 «Агрономія» на практичному занятті з навчальної практики робітничої професії « Озеленювач».

 

Викладач агрономічних
дисциплін С.С.Макушенко