Ознайомлення з новітніми технологіями в галузі тваринництва

  Навчальні практики студенти ВСП «Ногайський коледж ТДАТУ» проходять в базових господарствах у формі екскурсій та виконання окремих видів сільськогосподарських робіт з метою закріпити теоретичні знання і практичні вміння. Так, 9 квітня 2019 року студенти 38 групи спеціальності 201 «Агрономія» (Організація і технологія ведення фермерського господарства) та 26 групи спеціальності 193 “Геодезія та землеустрій” відвідали базове господарство ПСП «Приморський» з метою ознайомлення з особливостями розвитку тваринництва в господарстві.

  Студенти вивчали умови догляду, утримання і годівлі поголів'я великої рогатої худоби та свиней, ознайомилися зі структурою їх раціону. Окрему увагу приділили вивченню новітньої технології зберігання силосу та сінажу в герметичних полімерних рукавах, відвідали фуражний цех, де ознайомилися з технологією приготування кормосумішей.
Екскурсія для студентів - землевпорядників організована в межах програми навчальної практики «Основи сільськогосподарського виробництва», а студенти – організатори-технологи ведення фермерського господарства продовжать на базі господарства освоювати робітничу професію «Оператор ветеринарної обробки тварин».

Н.П. Косенчук