Он-лайн гра в сервісі Kahoot

 В жовтні 2019 року в читальній залі коледжу відбулася он-лайн гра з дисципліни “Вступ до спеціальності” в сервісі Kahoot. Kahoot – це програма для створення вікторин, дидактичних ігор, он-лайн опитувань, дискусій та тестів. Вона всебічно використовується в освітньому процесі і дуже популярна серед вчителів шкіл. Викладачі коледжу такою долучилися до використання цієї програми з метою створення он-лайн гри для проведення поза аудиторного заходу з дисципліни “Вступ до спеціальності”. 

  Учасниками гри були студенти 31, 38, 41 та 48 груп спеціальності «Агрономія». Гра складалася з трьох етапів: тести, фотозапитання та відеозапитання. Всі завдання стосувалися майбутньої професії. Студенти відповідали на створені викладачем питання з мобільних телефонів через мережу Інтернет.
  На більшість питань студенти відповідали вірно, але бали нараховувались ще й за швидкість. Серед 14 учасників гри більшість побували вгорі рейтингу на різних етапах гри, що стимулювало та придавало впевненості гравцям.
  Переможцями стали студенти 31 групи: Андрашко Олег, Мосинян Дарина та Лужанська Марія. Але всі учасники отримали гарний настрій та солодкі призи.

 

Викладачі спецдисциплін: Косенчук Н.П., Столяр Г.В.