Подорож із кімнатними рослинами

  21 жовтня 2019 року у нашому навчальному закладі була проведена конференція «Подорож із кімнатними рослинами».
  Приймали участь студенти 21, 28, 38 груп – під керівництвом викладачів циклової комісії «Агрономічних дисциплін»: Косенчук Світлани Михайлівни та Косенчука Олега Леонідовича. Юні дослідники ознайомили присутніх з деякими кімнатними рослинами, особливо з тими, які в кабінеті біології нашого навчального закладу.

  Була підготовлена презентація цих рослин, виставка кімнатних рослин з табличками їх назв. Звернули увагу і на цілющі властивості найбільш поширених у кімнатному квітникарстві лікарських рослин.
  Вдома, та ї в кабінетах наше житло заповнене електротехнікою, є комп’ютери. Меблі мають покриття із синтетичних матеріалів, які негативно впливають на здоров’я. Цей вплив дуже часто виражається в головних болях, слабкості, алергічних захворюваннях. Природними очисниками повітря в приміщеннях є кімнатні рослини.
  Були заслухані доповіді студентів і про особливості догляду за кімнатними рослинами. Проведена вікторина «Як ми знаємо кімнатні рослини?». Запропонована для прочитання додаткова література про кімнатні рослини. В ході роботи конференції з’ясовано, що кімнатні рослини, окрім своїх декоративних функцій, ще й зберігають наше здоров’я, молодість і красу. Дарують естетичну насолоду, вселяють бадьорість, оптимізм і просто поліпшують наш настрій.

Викладачі циклової комісії «Агрономічних дисциплін»
ВСП «Ногайський коледж ТДАТУ» ім. Д. Моторного
Косенчук С.М. Косенчук О.Л.