Відкрите заняття на виробництві з навчальної практики «Основи тваринництва і бджільництва»

  Навчальні практики студенти ВСП «Ногайський коледж ТДАТУ» проходять в базових господарствах у формі екскурсій та виконання окремих видів робіт з метою закріпити теоретичні знання і практичні вміння.
 10 жовтня 2019 року під час проходження навчальної практики «Основи тваринництва і бджільництва» в базовому господарстві ПСП «Приморський» було проведено відкрите заняття на виробництві зі студентами 38 групи спеціальності 201 «Агрономія» (Організація і технологія ведення фермерського господарства).

 Під час заняття студенти долучилися до технологічних процесів догляду, утримання і годівлі поголів'я великої рогатої худоби різних вікових категорій, ознайомилися з технологією приготування кормо сумішей, освоїли техніку штучного запліднення корів. Окрему увагу приділили вивченню новітньої технології зберігання силосу та сінажу в герметичних полімерних рукавах.
 В подальшому майбутні організатори-технологи ведення фермерського господарства продовжать на базі господарства освоювати робітничу професію «Оператор ветеринарної обробки тварин».

 

Викладач спецдисциплін
Н.І. Волкова