Внимание
  • Плагин не может найти папку изображений. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/Foto/2020/Spiker

Викладач агрономічних дисциплін – спікер вебінеру

   Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» сприяє підвищенню якості освіти шляхом всебічного сприяння інноваційному та неперервному професійному розвитку викладачів, є організатором курсів підвищення кваліфікації для керівників та викладачів закладів освіти.
  З 16 по 21 листопада 2020 року відбулося підвищення кваліфікацїі «Інноваційна педагогічна діяльність в закладах фахової передвищої освіти» з метою підвищення методичного та практичного рівнів професійної компетентності викладачів відповідно до основних напрямів державної політики у галузі освіти, запитів громадянського суспільства, установ і закладів освіти, потреб споживачів освітніх послуг.

    Приємно відмітити, що викладач ВСП «Ногайський коледж ТДАТУ» Косенчук Наталія Петрівна стала учасником групи організаторів курсів і спікером вебінару «Технологія створення сучасного електронного навчально-методичного комплексу». Її доповідь стосувалася структури сучасного електронного методичного забезпечення дисципліни та технології його створення. Наталія Петрівна розповіла про власний досвід розробки електронного підручника, електронного лабораторного практикуму, інтерактивного робочого зошита, електронного дидактичного демонстраційного матеріалу, відеолекції, посібника нового покоління з QR-кодами та надала покрокову інструкцію створення тестів у додатку Google Forms.
   Впровадження в освіту електронних ресурсів це – найкращий шлях підвищення ефективності освітнього процесу в сучасних умовах.

{gallery}Foto/2020/Spiker{/gallery}

Голова циклової комісії
агрономічних дисциплін
Мілєва Н.В.