Ярмарок солодощів

  5 квітня, у тиждень проведення ЦК землевпорядних дисциплін, у ВСП «Ногайський коледж Таврійського ДАТУ» відбувся благодійний ярмарок солодощів.
 Раніше у цьому закладі вже проводилася подібна доброчинність: попереднього разу ярмарок організовувався для збору коштів на допомогу дітям реабілітаційного центру міста Приморськ.
  Проте в цьому році ініціатором ярмарки «Подаруй дитині радість» (а саме таку назву мав захід) стали саме студенти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій». Відбувався ярмарок у фойє коледжу. Участь взяли майбутні землевпорядники, які презентували свої власні солодкі вироби.

  На ярмарку завітало багато людей – викладачі, співробітники, студенти інших спеціальностей, а також просто гості, які зазирнули на смачненьке. Загалом ярмарок тривав весело, яскраво, неймовірно дружно та надзвичайно смачно.
  Кількість та різноманіття смаколиків задовольнило би будь-якого гурмана– торти, пироги, тістечка, печиво, пряники найрізноманітніших видів та форм, рогалики, млинці, вафлі, желе – чого тільки не було!
  Інтригою всього заходу було очікування результатів лотереї «Лотто-торт» в якій розігрували цілий торт всього за 3 гривні!


  Ярмарок є благодійним. Кошти, які вдалося зібрати, пішли на закупівлю іграшок для самих маленьких діточок Комунального дошкільного навчально - виховного закладу "Ясла-садок "Казка".
 Організатори, адміністрація коледжу, педагогічний та студентський колективи закладу вдячні за допомогу у проведенні ярмарку батькам, дідусям і бабусям студентів.