GLOBAL MONEY WEEK

   27 березня 2019 року до коледжу завітали викладачі кафедри «Фінанси, банківська справа та страхування» Таврійського державного агротехнологічного університету: Радченко Наталя Геннадіївна (доцент, кандидат економічних наук), Рубцова Наталя Миколаївна (доцент, кандидат економічних наук) та Косторной Сергій Володимирович (доцент, кандидат економічних наук) з метою проведення просвітницьких заходів «Global Money Week» (Всесвітній тиждень грошей).

Гасло Global Money Week у 2019 році – «Навчайся! Накопичуй! Заробляй!».

  У заході взяли участь студенти 20 і 30 груп спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування». Серед них було сформовано три команди: «Банкіри», «Фінансисти-30», «Cash team». Учасники гри змагались між собою під час виконання наступних завдань:
- «Питання про заощадження»;
- «Вгадай відсоток»;
- «Біржова гра».
   Беручи участь у такому заході, студенти мають можливість випробувати свої здібності в боротьбі з гідним суперником, вчаться творчо мислити, швидко орієнтуватися в ситуації, знаходити правильні відповіді.
  Переможцями гри стали студенти команди «Cash team», а саме: Ігнаток Ілля, Мілєва Ганна, Орєшкова Вікторія, Таряник Катерина, Бадікян Богдан.
 Вони більш повно та дохідливо відповідали на поставлені запитання. Використовуючи фразеологічні звороти та прислів’я, висловлювали свої думки про фінанси, економіку, гроші, заощадження та інвестиції.
   Змагаючись, учасники трьох команд отримали задоволення від спілкування, гарний настрій та, як підтвердження результативності своєї роботи, сертифікати.