Цікаве знайомство

   Навчання і освіта супроводжує людину велику частину життя. Перший крок роблять батьки, вибираючи дитячий садок, потім іде вибір школи, після її закінчення – вступ у коледж, а далі ВНЗ.
  Такий план майбутнього життя намітили собі випускники Приморської ЗОШ № 3, а нині студенти 3 курсу спеціальності «Агроінженерія» Бунчук Олександр, Притула Микита, Кочетов Євген. Вони свідомо розуміли, що підуть навчатися в Ногайський коледж, де здобули освіту їх батьки, родичі, друзі, заклад, у якому приділяють значну увагу не лише навчанню, а й культурному розвитку студентів, де цікаво навчатись і можна долучитись до студентського життя.

  Вони щирі, відкриті до спілкування, доброзичливі, активні учасники велоперегонів, спортивних змагань, науково-технічних конференцій, конкурсів. Будь які події в коледжі не оминають їх. Так, у квітні в Уманському державному університеті ім. П.Тичини проходив регіональний конкурс відеоробіт «Перлини рідного краю». В якому разом зі своїми викладачами Рязанцевою С.І., Хлівною Н.В., Столяром Г.В. вони взяли участь презентувавши відеофільм «Кам’яні могили» та посіли ІІІ призове місце. Зйомки цього фільму створювали студенти самостійно під керівництвом викладача Столяра Г.В. Перш ніж виїхати на об’єкт підготувались теоретично, ознайомившись із літературою. Чудові краєвиди визначної пам’ятки природи у запорізькому степу вразили своєю красою. Спільна робота викладачів та студентів над створенням відеофільму подарувала безліч незабутніх вражень. Фільм вийшов дуже цікавим, розширив знання з краєзнавства. Сьогодні з ним знайомляться всі студенти коледжу.
   У наші дні, коли науково-технічний прогрес крокує дуже швидко вперед і вчорашній світ фантастики входить в сучасне життя, ми продовжуємо дивуватися прекрасним, бо світ далекого та незвіданого приховує безліч загадок .
  Шановні випускники шкіл, приєднуйтесь до нас! Запрошуємо всіх бажаючих на навчання в Ногайський коледж, який дає путівку в майбутнє, в якому досвідчені педагоги допоможуть розкрити та реалізувати власні здібності і таланти, відкрити шлях для здійснення мрій, впевнені – не пошкодуєте!

 

 

 

 

 

Хлівна Н.В., заступник директора
з навчальної роботи
Рязанцева С.І., викладач географії
ВСП «Ногайський коледж ТДАТУ»