Маю право

  З 6 по 9 вересня 2019 року на узбережжі Азовського моря в м. Приморськ відбулася обласна дебатна школа «Маю право» для студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації. Захід організовано КЗ «Обласний центр патріотичного виховання молоді» ЗОР за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

  Інтелектуальний дебатний турнір «Маю право – 2019» – це командна гра, в якій відбувається публічний обмін думками між двома сторонами з актуальної теми.

 Протягом трьох днів 43 студенти опановували основи ведення дебатів. Для учасників також були організовані тренувальні і показові ігри, тренінги з пошуку і формування аргументів, ведення дискусії. Загалом кожен із учасників взяв участь у п’яти раундах інтелектуального дебатного турніру за британським форматом парламентських дебатів.

  Студенти ВСП «Ногайський коледж» теж брали участь у дебатному турнірі «Я маю право – 2019». Це студенти: Євтушенко Іван, Верещак Артем - 44 група «Агроінженерія», Фролова Вероніка, Алєйнікова Діана – 36 група «Геодезія та землеустрій».

  «Захід був цікавим, сучасним, корисним для майбутнього кожної людини, так як дає можливість навчитися толерантно вести дискусію, захищати свою позицію та відстоювати свою думку» - так визначила необхідність таких заходів в майбутньому Голова правового виховання студентської Ради коледжу Фролова Вероніка.

  У вільні годи від лекцій студенти знайомилися, грали в інтелектуальні ігри, збиралися всі разом та співали пісні під гітару, ходили на море. За ці 3 дні вони знайшли багато нових друзів, однодумців.

За результатами заходу всі учасники отримали сертифікати та масу гарних вражень.