Внимание
  • Плагин не может найти папку изображений. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/Foto/2019/English

Мова – ключ до пізнання нації

  Щороку восени студенти ВСП «Ногайський коледж ТДАТУ» запрошуються до віртуальних мандрівок країнами Європейського Союзу, присвячених Європейському дню мов, який традиційно відзначається 26 вересня.
   У цьому році до уявної подорожі під назвою «Мова – ключ до пізнання нації» долучилися студенти I і II курсів. За допомогою візуально насиченої презентації та інформативної розповіді ведучих (членів клубу "Лінгвіст", студенів ІІ-ІІІ курсів) присутнім вдалося відвідати такі країни, як: Об’єднане Королівство Великобританії та Північної Ірландії, Францію, Польщу, Німеччину й Болгарію, познайомитися з традиціями та особливостями світогляду мешканців цих держав, переконатися в тому, що без мови не може бути й нації.
    З метою узагальнення отриманої студентами інформації наприкінці заходу було проведено бліц-опитування, яке довело, що пізнавати країни та народи можна, вивчаючи та шануючи їхні мови, традиції та культуру.

{gallery}Foto/2019/English{/gallery}

І.М. Кошель,
викладач іноземної мови