Єднаємося разом проти насильства

   Проблема насильства та його наслідки, займає важливе місце серед актуальних соціально – психологічних проблем дітей та молоді. Студентська молодь коледжу приєдналася до Міжнародної кампанії «16 днів проти насильства» яка проводиться з 25 листопада по 10 грудня 2020 р. Цю проблему досліджували студенти 20/26 груп разом з викладачем права Волковою Л.М. на тренінгу «Скажи «Ні» насиллю!»

    Під час заходу студенти досліджували насильство, його види, розглядали ситуації пов’язані з насильством, знаходили шляхи виходу з них, вчилися керувати своїми емоціями під час конфлікту та з’ясовували куди треба звертатися за допомогою у випадку проявів насильства. В ході заходу проведено анкетування «Стоп – булінг!», створено газету «Ні – насиллю!» .   
     Закінчився захід флешмобом «Ні – насиллю!» Захід довів, що всі ми різні, але ми всі маємо однакові права і повинні навчитися вирішувати всі питання мирним шляхом, дотримуючись закону. «Всі ми народжені вільними і рівними у своїй гідності та правах» - стверджує Загальна декларація прав людини.

 Правоий тренінг