З Новим 2014 роком!

Шановні викладачі, співробітники, ветерани педагогічної праці, студенти коледжу !

   Сердечно вітаю Вас з Новим 2014 роком та Різдвом Христовим!

   Традиційно на порозі нового року ми оглядаємось на пройдений шлях, осягаємо рік прожитий. Він був сповненим різнопланових подій, викликів та випробувань. Та попри всі труднощі, були у минулому році свої здобутки та свої радощі.
   У новий рік ми входимо із новими сподіваннями -  на добрі зміни, на краще життя для себе, для своєї родини, для свого рідного коледжу.                                
   Зичу Вам міцного здоров’я, свіжих сил для нових звершень, творчих успіхів, родинної злагоди, добробуту, вірних друзів, гарного настрою та здійснення найзаповітніших бажань. Нехай у вашому житті завжди панують гармонія, вдача  та впевненість у майбутньому!

Директор коледжу
В.С.Шкіндер

   Ногайський коледж став для мене першою сходинкою на шляху до моєї мрії. Старченко-Виолетта

Саме тут я стала більш впевненою. А допомагали мені в цьому талановиті, чудові викладачі.
   В рідному місті я мрію створити спортивний клуб, фітнес центр європейського рівня, де обов’язково будуть заняття з аеробіки, танців, заняття для дітей, а також послуги тренажерного залу.
   Моїм  друзям у Новому році зичу залишитися вірним своїм уподобанням, створювати маленькі «театри радості», сміливо йти назустріч новим враженням, втілювати свої мрії в реальність.

Старченко Віолетта, студентка 46 групи, стипендіат ім. М.О.Посмітного, керівник студентського танцювального колективу «Віданс»


   В 2014 році ми закінчимо коледж. Міцний фундамент зі знань та практичних навиків як механіки отримали саме тут. Яскравою згадкою минулого року  є участь у Дні відкритих дверей, яку проводив Таврійський агротехнологічний університет (м.Мелітополь). Туди ми вирушили організованою колоною автомобілів, якими керували самі. Наші серця переповнювалися гордістю за ті уміння й навчики, які ми отримали вивчаючи автосправу у своїх викладачів та майстрів виробничого навчання.
   В Новому році бажаємо всьому  педагогічному колективу, а також нашим класним керівникам Попову О.М., Слінкіну С.М., міцного здоров’я, гарних студентів!

Замковий Денис, Герченов Олексій, Перелигін Андрій, Кутейніков Микола, випускники відділення «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва»


   Минулий рік був для мене сповнений цікавими подіями як у навчальному так і в студентському житті: конференції, зустрічі, свята. Найбільші враження отримала під час проходження технологічної практики, відчула себе агрономом. У  майбутньому хочу займатися ландшафтним дизайном, створювати різні композиції, газони, гірки, радувати людей.
   Завдяки викладачам агрономічного відділення я багато чому навчилась. Вітаю викладачів, студентів, мешканців Приморська і Приморського району з Новим роком. Бажаю щоб він був щедрим на цікаві плани. Нехай він принесе нашому коледжу успіх, процвітання в усіх справах  і починаннях.

Скоробагатько Аннета, студентка 41 групи відділення «Виробництво і переробка продукції рослинництва», стипендіат ім. М.О.Посмітного

ДанюкИра
   Я не уявляю собі розлуку з коледжем, групою, класним керівником Михайловою Л.Д. для якої наша життєва позиція понад усе!
  Приїхали ми разом  з братом навчатися в коледж з Якимівського району. Нам тут дуже подобається. В цьому році наші батьки теж стали студентами заочного відділення коледжу. Уявляєте, вся наша дружня родина – студентська!
   Хотілося б подякувати викладачам фінансово-економічних дисциплін за знання, які вони дають студентам, а  також за можливість розвитку лідерських якостей, аналітичних навиків та мислення.
   В Новому році бажаю студентам навчатися з радістю, весело. Всьому колективу  коледжу оптимізму, бадьорості духу, завжди залишатися молодими душею.

Данюк Ірина, студентка 30 групи відділення «Фінанси і кредит», голова студентської ради коледжу, стипендіат президента України.

Мацухов-Виктор
   Я з родини фермерів, приїхав навчатися з Приазовського району. Обрав спеціальність цілеспрямовано.  Сьогодні господарюємо всією родиною. За роки навчання почерпнув багато корисної  для мене інформації. В коледжі у мене з’явилося багато друзів. Переконаний, що отримані в коледжі знання стануть основою для подальшого професійного зростання.
   Вітаю всіх з Новим роком! Бажаю студентам 48 групи, класному керівнику Волковій Л.М., всім викладачам відділення міцного здоров’я, сімейного затишку, добробуту.

Мацухов Віктор, студент 48 групи відділення «Організація і технологія ведення  фермерського господарства», відмінник навчання