Виставка творчих робіт - 2014

Креативний студент – це перш за все креативний викладач

   ВСП «Ногайський коледж ТДАТУ» традиційно організовує виставки творчих робіт студентської молоді. Найкращі з них ми представляємо у науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта», де вони експонуються впродовж року.
   В цьому ж році на розсуд студентів ми вирішили представити роботи наших викладачів, які є не тільки чудовими педагогами, а й творчими особистостями. Це роботи Заставської О.А., Махотки Т.В., Волкової Н.І., Пуд К.О., Булашевої Л.О, Лихтар Л.М., Слінкіна С.М., Суркової Т.Є., Кошель І.М. та багатьох інших.
   Серед представлених є також роботи співробітників коледжу, зокрема  Душеіної Л.В., Гідалевич Я.М., Кшановської Г.Л., Мурзіної Л.В., Проданова І.В.
   Всі експонати різнопланові. Тут є і роботи з бісеру, вишивка гладдю, хрестиком, квіринг, енкаустика, кусудама, гобелени, модульне орігамі, в’язання гачком, живопис.
  Також на виставці представлений і методичний доробок наших педагогів. А саме, роботи на тему «Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в навчальний процес». Це і електронні практикуми, електронні підручники та посібники, навчальні відеофільми, матеріали тестового комп’ютерного контролю, вирішення ситуаційних завдань, навчально-методичні комплекси дисциплін, робочі зошити, матеріали для забезпечення самостійної роботи студентів тощо.
   Щорічно роботи викладачів коледжу посідають призові місця в огляді-конкурсі на кращий методичний матеріал. Це роботи викладачів Хлівної Н.В., Рязанцевої С.І.,Кошель І.М., Михайлової Л.Д., Косенчук Н.П., Косенчука О.Л., Мілєвої Н.В., Смоковської Є.І.,  Заставської О.А., Слінкіна С.М., Слінкіна М.Г., Столяра Г.В. тощо.  
   Саме завдяки роботі наших педагогів, навчальний заклад у цьому році посів 11 місце серед 118 ВНЗ І-ІІ рівня акредитації України у роботі навчально-методичного кабінету педагогічного досвіду, виховної роботи та творчості молоді ДУ «НМЦ «Агроосвіта».
   Ми пишаємося нашими колегами, бо тільки творча людина може виховати особистість.

Хлівна Н.В., заступник директора з НР
Гєнчєва Е.Д., методист коледжу