Волонтерство

  Українці нагадують бджіл. У звичайний час вони мирні й відчайдушно працюють. Але, якщо їх потривожити, вони швидко організовуються і готові дати бій. Саме такий образ творять нині волонтери, які нон-стоп допомагають українській армії речами, продуктами, розбудовою військової інфраструктури. Таких громад і просто самостійних активістів тепер справді багато. До їхнього числа також входять викладачі, працівники та студенти ВСП «Ногайський коледж ТДАТУ», які всіма можливими способами намагаються допомогти нашій армії.
    5 лютого відбулась зустріч трудового колективу коледжу з представниками волонтерських організацій нашого міста. Гості поділилися досвідом своєї роботи та запропонували усю необхідну допомогу у подальшій діяльності. Розповіді волонтерів надихнули усіх присутніх та підштовхнули працювати із ще більшою наснагою. Було вирішено зібрати гуманітарну допомогу та разом з Коновальським О.Ф. передати її на фронт. 
   Відгукнулись усі небайдужі. Студенти та викладачі принесли все, чим могли поділитися. Таким чином було зібрано продукти харчування, які Кривобок Н.В. передала у Куйбишевський госпіталь. 
   Також зібрали одяг та засоби гігієни, які попрямували на фронт. Але окрім цього студенти перших курсів написали листи до солдатів та зробили браслети з українською символікою. Все це було передано Коновальському О.Ф., який відвіз допомогу нашим солдатам до міста Маріуполя.
   Але на цьому допомога не закінчується. У коледжі продовжується робота над створенням маскувальних сіток для передачі на фронт.
     У цьому світі є тільки одна річ, перед якою належить схилятися, це - геній, і одна річ, перед якою слід упасти на коліна, - це доброта. Не будьмо байдужими, крок за кроком робімо світ краще разом та допомагаємо один одному вже сьогодні!

Слава Україні !!!