ШЛЯХ ДОВЖИНОЮ В 95 РОКІВ…

У навчального закладу, як і в кожної людини, є свій день народження, своя біографія, певні етапи, що відіграють особливу роль у його житті.
   Ювілей є перехрестя минулого, теперішнього і майбутнього. Сьогоднішній вік коледжу– це 95 років з часу заснування, помножених на долю кожного, кому аграрний коледж став Alma mater!
    Так, як засіяна нива має заколоситися, а посаджене дерево дати плоди, так і розпочата з Божого благословення девʼянсото пʼять років тому попередниками справа підготовки спеціалістів аграрного комплексу продовжується.
   Сьогодні  Ногайський коледж – престижний освітній центр Півдня України, окраса Запорізького краю, міцна база  системи аграрної освіти. Коледж готує кваліфікованих фахівців для різних сфер агропромислового виробництва  з міцними  теоретичними знаннями, та практичними навичками. Національно свідомих громадян держави, інтелектуальних і духовно гармонійних особистостей з морально-естетичними цінностями, переданими від мудрих наставників.
  27 травня була проведена низка заходів, присвячених ювілею нашого коледжу.  Колектив коледжу здійснив кропітку та чітко сплановану роботу з підготовки до ювілейної дати, в якій брали активну участь педагоги, студенти та співробітники коледжу. Цей чудовий день був сповнений привітань, посмішок та приємних емоцій!

Foto95 005

У ювілейний день коледж широко та щиро відкрив двері для гостей, які завітали, щоб відсвяткувати разом з колективом коледжу цю величну дату. Серед гостей були: уповноважені особи державних установ, ветерани педагогічної праці, керівники підприємств, директори навчальних закладів, випускники, педагоги  та інші. Для гостей була проведена екскурсія по навчальному закладу: ексурсоводи розповіли історію коледжу, показали матеріально-технічну базу та інше.
   Масштабною та яскравою була святкова хода у який взяли участь гості, викладачі, студенти та співробітники коледжу. Все місто вийшло підримати та привітати наш коледж.
Foto95 047   Foto95 215

Foto95 151   Foto95 192

Foto95 224 Foto95 238

Foto95 327

Урочисте зібрання та концерт з нагоди 95-ої річниці заснування навчального закладу відбулися у залі РДК, де панувала святкова та сімейна атмосфера. У залі лунала приємна музика, яка надихала на спогади про минуле та сподівання на майбутнє.
   Святкова урочистість розпочалася зі згадування щасливих хвилин історії коледжу. Після номерів, які студенти присвятили своєму улюбленому навчальному закладу, почали зі сцени лунати вітальні слова від гостей коледжу. Особливо було приємним вітання від ректора Таврійського державного агротехнологічного університету Володимира Миколайовича Кюрчева та директорів відокремлених структурних підрозділів аграрних коледжів Запорізької області, які привітали колектив ВСП НК ТДАТУ з ювілейною датою та вручили подарунки. 
Foto95 400 Foto95 368
Foto95 424 Foto95 575Foto95 598 Foto95 633

 Foto95 640
 Завжди приємно чути вітальні слова від випускників, які є гордістю навчального закладу. 
Foto95_496.jpg Foto95_478.jpg

   Зі святом коледж привітали представники адміністрації міста.
Foto95 501 Foto95_543.jpg
    Найпочеснішими гостями свята були ветерани педагогічної праці та колишні директори коледжу.
Foto95_606.jpg Foto95_607.jpg
Foto95_592.jpg  Foto95_599.jpg Foto95_618.jpg
   Т
акож до привітання приєдналися директор Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації Тетяна Ярославівна Озерова та заступник директора Департаменту, начальник управління розвитку рослинництва та сільської місцевості Олександр В’ячеславович Ясинецький.
Foto95_463.jpg Foto95_482.jpg

   На сцену був запрошений настоятель Свято-Миколаївського кафедрального собору, протоієрей Володимира, який благословив наш навчальний заклад.
Foto95_535.jpg Foto95_536.jpg
   Гортаючи сторінки літопису коледжу, ми з гордістю можемо сказати, що кожен рядочок його біографії писався золотими літерами, створюючи живий історичний зв’язок між поколіннями. На кожній сходинці шляху, довжиною понад 95 років, запорукою успіху була самовіддана праця всього колективу, який є високо професійним, компетентним, творчим, здатним  до сприйняття та впровадження інновацій в справі підготовки високопрофесійних фахівців аграрної галузі.
  Усі наші досягнення й успіхи – результат плідної і творчої співпраці педагогічного та студентського колективів. Ми пишаємося своєю історією і з оптимізмом  дивимось у майбутнє. Сподіваємось і впевнені, що нам вистачить життєвої мудрості, натхнення, професіоналізму, витримки та здоров’я.

Фоторепортаж з 95-річчя