ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР У КОЛЕДЖІ

    30 червня у ВСП «Ногайський коледж ТДАТУ» відбулися урочистості з нагоди закінчення коледжу студентами спеціальностей «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва», «Виробництво і переробка продукції рослинництва», «Землевпорядкування», «Фінанси і кредит», «Організація і технологія ведення фермерського господарства».
   Закінчилося останнє зайняття, здані останні заліки, і іспити, і студенти нарешті можуть зітхнути спокійно: попереду – тільки найприємніше – довгоочікуваний випускний. Випускний вечір – це закінчення перед великим початком… Це – підсумок натхненної праці викладачів, сумлінного старання студентів, вболівання за своїх дітей, батьків, незгасного ентузіазму адміністрації коледжу на чолі з директором Шкіндером Володимиром Сергійовичем.
  Церемонія вручення дипломів розпочалася за традицією з офіційної частини, на адресу хлопців та дівчат прозвучали теплі слова директора коледжу Шкіндера В.С., завуча з навчальної роботи Хлівної Н.В., завуча з виховної роботи Гладченко О.М., кураторів та гостей.
  У той святковий й трепетно-хвилюючий день лунали пісні, були й сльози, хвилини смутку від розставання й радості від закінчення коледжу. Родинне дерево коледжу втратило 125 листочків, але здобуло стільки ж високоякісних фахівців.
  Маємо надію, що кожна молода людина, що отримала того дня диплом, виправдає надії своїх наставників-викладачів та гордо нестиме звання випускника коледжу.