Це в пам’яті залишиться навіки…

   20 лютого в читальній залі коледжу було людно, але дуже-дуже тихо, адже всі - студенти, викладачі, співробітники уважно слухали ведучих заходу«Це в пам’яті залишиться навіки…», присвяченого вшануванню пам’яті загиблих під час Революції Гідності . Всі зібрались для того, щоб поринути в спогади про ті страшні події, які пережила наша країна три року тому. 18, 19, 20 лютого 2014 року – дні, коли від болю завмирало серце, коли розумієш значення слів про відданість, націю, патріотизм, самопожертву по-новому.

   Події листопада 2013 - лютого 2014 року вийшли за межі логіки. Там, на Майдані, відродилася українська нація: Гімн набув нового звучання, кольори національного стягу ніколи не були такими символічними, як на тлі невинної крові Героїв Небесної сотні.
  Всім присутнім було надано можливість переглянути відеороботи, в яких показано про початок Революція Гідності, студентські протести, непідписану угоду про асоціацію України з ЄС, диктаторські закони 16 січня 2014 року. Оскільки Запорізька область також була активним учасником революції, студентам було показано фото- і відео-ряд матеріалів про Майдани в містах і селищах нашої області, а також розказано про учасників Революції Гідності – наших земляків.
  Після перегляду роботи про Героїв Небесної сотні було окремо показано матеріал про загиблих земляків, які стали Героями України, але вже посмертно: Володимир Кіщук, Сергій Синенко, Василь Сергієнко.
   Гостем виховної години став волонтер, який приїхав в наше місто з Рівного Юрій Яковчук. Він виконав пісню присвячену Небесній Сотні.
На зустріч з студентами також прийшла чудова людина, волонтер, дружина учасника АТО, завідуюча відділом обслуговування Приморської районної бібліотеки Музика Олена Валентинівна, яка ознайомила всіх присутніх з роботами авторів – сучасників, роботами, що присвячені Небесній Сотні, подіям, які відбувались в зоні проведення антитерористичної операції на Сході України.Олена Валентинівна подарувалабібліотеці коледжу книгу «Хоробрі серця не зупинити», в якій зібрано біографії загиблих солдатів на Сході України із Запорізької області. В даній книзі розповідається і про нашого загиблого випускника 2014 року Шилова Сергія.
   Також всі присутні мали змогу переглянути виставку речей, які були привезені додому на згадку про ті криваві події, Плотніковим Віктором, нашим земляком, активним учасником Революції Гідності, який приймав участь у зоні АТО.
  По закінченню заходу у виконанні художнього керівника коледжу Сергія Анатолійовича Грищенка присутні почули композицію «Заспіваймо пісню за Україну».