Зі святом весни!

    З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня! Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, – пов’язане з жінкою.
  6 березня у актовій залі коледжу пройшов святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню.
  Святкування розпочалося зі слів ведучих, які поздоровили всіх присутніх представниць прекрасної статі зі святом весни. З теплими вітальними словами до жінок та дівчат коледжу звернувся директор Шкіндер Володимир Сергійович,  який побажав їм міцного здоров'я і добра, родинної злагоди і затишку, відданості близьких і найдорожчих людей, щоб збувалися всі надії, плани і мрії.
   Зі сцени лунали пісні про кохання, про жінок та про квіти у виконанні викладачів та студентів коледжу. Танці, жартівливі номери подарували всім присутнім гарний, веселий настрій.
   Та не лише щирими словами та посмішками вітали жінок. Справжньою несподіванкою стали живі квіти, якими поздоровляли кожну жінку.
В залі була святкова атмосфера, лунала запальна музика і усіх присутніх на обличчях були радісні посмішки. Зал з вдячністю та щирими оплесками вітав  учасників концертної програми.
Любі жінки!
   Бажаємо вам міцного здоров’я, молодості у душі та взаємного кохання!
   Нехай прекрасні почуття зігрівають Ваше серце, а усі ваші мрії збуваються! Зі святом, дорогі Жінки, любові та краси!!!