День знань – мудре і красиве свято!

   Свято знань – це традиційне і прекрасне свято, що бере витоки у глибокій давнині. Гострий інтерес до знань, потяг до вченості, освіченості, духовності закладено в генетичний код нашого народу. Нині, незмірно зростає роль освіти як фундаментальної основи державного устрою, політичної, соціально-економічної, наукової і культурної організації суспільства, його динамічного розвитку. Навіть за наявних проблем наша система освіти гарантує формування інтелектуального потенціалу, що забезпечує розвиток економіки, науки і культури. День знань, яким, за доброю традицією, розпочався навчальний рік в Ногайському коледжі ТДАТУ - це урочисте, величне і радісне свято, пам’ятна подія для трудового та студентського колективів, а особливо для першокурсників, адже вони роблять перші кроки на шляху до вершини професійних знань, духовності і життєвої мудрості.

   Цього року велика дружня родина коледжу поповнилася 158 студентами-новачками, які отримали добру нагоду оволодіти престижними спеціальностями: агроінженера, агронома, організатора фермерського господарства, землевпорядника, фахівця з фінансів, банківської справи та страхування.
Святкову лінійку розпочали з урочистого підняття прапора України, звучанням Державного Гімну та Гімну коледжу.
 Вшановували хвилиною мовчання пам'ять загиблих за територіальну цілісність і незалежність України та поклали квіти до меморіальної дошки випускника коледжу Шилова Сергія, який загинув в зоні АТО, захищаючи Донецький аеропорт.
   За доброю традицією старшокурсники вручили першокурсникам символічні атрибути - «Ключ Знань» і «Студентський Квиток».
Веселковий колорит внесли у свято мелодійні та запальні українські пісні у виконанні учасників художньої самодіяльності коледжу.
   Педагогічний колектив коледжу пишається значними успіхами студентів в навчанні, спорті та художній самодіяльності. Кращі з кращих були нагороджені грамотами.
  Виконуючий обов’язки директора коледжу Олександр Вікторович Герченов привітав присутніх з чудовим світлим святом – Днем Знань, побажав трудовому та студентським колективам нових творчих звершень. Націлив педагогічний колектив, що сьогодні, коли інтелект, знання стають головною продуктивною силою, маємо працювати на випередження, наповнювати навчально-виховний процес новими ідеями, вдосконалювати його зміст, упроваджувати інноваційні підходи, більш ефективні форми і методи навчання та виховання.
  Олександр Вікторович звернувся до нового поповнення – першокурсників, які вперше переступили поріг навчального закладу, як його господарі. Запевнив, що вони зробили абсолютно вірний вибір, поступивши на навчання до Ногайського коледжу ТДАТУ, а їх батьків - в тому, що вони не помилилися, довіривши своїх дітей нашому педагогічному колективу. Тут вони зустрінуть доброзичливість, турботу та увагу. Досвідчений колектив викладачів та співробітників коледжу допоможе молодим людям сформуватися як кваліфікованим спеціалістам, готовим для самостійного життя та успішної роботи.
    Від ветеранів педагогічної праці присутніх вітав екс-директор Леонід Миколайович Косенчук, який побажав трудовому колективу та студентам щедрих успіхів на освітянській ниві, натхнення і наснаги для самовдосконалення та відкриття нових творчих можливостей.
   Почесний гість свята, випускник коледжу 1980 року, депутат та голова Приморської районної ради Олег Вікторович Ніколенко привітав викладачів та студентів зі святом. Виступаючий нагородив грамотами студентів коледжу, які показали високий рівень знань та практичних навичок під час проходження практики в ПСП «Банівка» : Рагуліна Олексія, Плаксіна Євгена, Попова Дмитра та побажав студентській молоді, щоб новий рік став для них своєрідною віхою на широкій стежині буття, відліком нового часу у захоплюючому, відповідальному й напруженому студентському житті, в оволодінні глибинами наук і набутті кваліфікації та професії. Звертаючись до першокурсників, підкреслив той факт, що сьогодні аграрна галузь є локомотивом української економіки, бо майже тридцять відсотків валютних надходжень від аграріїв – серед яких і батьки багатьох студентів, які не покладаючи сил працюють заради процвітання нашої країни. Варто зазначити, що Олег Вікторович Ніколенко постійно переймається проблемами рідного навчального закладу. Неодноразово надавав сам спонсорську допомогу, організовує випускників коледжу та керівників сільськогосподарських підприємств району на надання матеріальної підтримки навчальному закладу. Він виконав почесну місію на святі - передав сертифікат на 200000 гривень від випускника коледжу, керівника МПП фірми «Ерідон» Кролевця Сергія Вікторовича.
   Протягом багатьох останніх років аграрні вищі навчальні заклади не отримують достатнього фінансування на належне забезпечення навчально-матеріальної бази. Не винятком є і наш навчальний заклад, який має свою багату 96- річну історію і такі унікальні традиції. Трудовий колектив пишається своїми випускниками (понад 15 тисяч), які працюють практично в кожному куточку України та за її межами можна зустріти наших випускників, що зберегли у своїх серцях добру пам'ять про роки навчання в коледжі. Вони не залишаються байдужими до проблем рідного навчального закладу, тому з розумінням відгукнулися на прохання трудового колективу надати посильну матеріальну допомогу на ремонт даху навчального корпусу, гуртожитку, майстерні.
  Дирекція, трудовий та студентський колективи вдячні випускникам, керівникам аграрних підприємств, які перерахували кошти на розвиток нашого навчального закладу:ПСП «Банівка» (директор Ніколенко В.В.), ПСП «Приморський» (директор Ліпченко М.М.), СФГ «Демченко О.П.» (голова Демченко О.П.), СВК «Серп і молот» (голова Мєчев Ф.П.), ПП «Реал-Агро» (директор Попелешко І.П.), ТОВ АП «Хеліантус Азов» (директор Іотов В.В.), ТОВ «Україна» (керівник Волоха С.М.), ПП «Теленчі М.В.» (керівник Теленчі М.В.), ПП «Ганчев Ф.О.» (керівник Ганчев Ф.О.), ПП «Кущинська Є. С.» (керівник Кущинська Є.С.), випускникам 2002 року 41 групи відділення «Агрономія».
    Кожен, хто не байдужий до долі Ногайського коледжу –єдиного вищого навчального закладу в Приморському районі, може перерахувати кошти на рахунок благодійної організації «Благодійний фонд «Ногайський коледж » п/р 26006300352464 в АТ «Ощадбанк» або п/р 26000055720684 в «Приватбанк». Маємо надію на розуміння і підтримку, сподіваємося на подальший розквіт нашого навчального закладу, примноження коледжанської студентської родини, що дасть можливість забезпечити аграрний сектор України гідними фахівцями.
   Тож нехай розливається різнобарв’ям світлих життєвих кольорів Свято знань! У добру путь, дорогі наші студенти! Нових вам творчих звершень, дорогі освітяни! Нехай справдяться сподівання на щасливе майбутнє ваших дітей, а наших студентів, шановні батьки! Нехай процвітає наш навчальний заклад! Успіхів усім на нелегкому шляху до країни Знань!