Урок мужності присвячений до Дня міста Приморськ

 

  18 вересня з почуттям безмежної подяки й любові, віддаючи данину поваги захисникам і визволителям рідної землі в Ногайському коледжі ТДАТУ пройшов Урок мужності «Їм у віках судилося безсмертя…», присвячений 74-й річниці визволення міста Приморська і Приморськогорайону від німецько-фашистських загарбників та Дню партизанської слави, які підготували студенти 14 групи спеціальності «Агроінженерія» разом з класним керівником Махоткою Тетяною Вікторівною.
  Почесними гостями Уроку мужності були заступник військового комісара з територіальної оборони, підполковник Кірик Валерій Віталійович та випускник коледжу 1981 року, старший офіцер мобілізаційного відділення, капітан Хоботов Олег Іванович побажали молоді стати такими синами і доньками України, які можуть захистити свою Батьківщіну, які пам´ятають і зберігають історію, які пишаються своєю державою і рідним народом, які зроблять все для всесвітньої слави і розвитку рідної держави та Приморського краю та матимуть активну життєву позицію.
  Проведений виховний захід - це шана тим, хто не повернувся з війн. Нехай же зросатє та процвітає наше улюблене місто! Нехай щастя, любов і достаток живуть на кожній його вулиці, у кожному домі, в кожній родині. Зі Святом! 

Махотка Т.В. , кл.керівник 14 гр.