Ногайський аграрний коледж не байдужий до культурного життя Приморського району

   Двадцять п’ятого жовтня поточного року в читальній залі Приморської районної бібліотеки відбулося засідання літературної гостинної на якому вітали з Днем народження художника, археолога, спортсмена, поета, композитора, виконавця і взагалі талановиту людину Віктора Миколайовича Прокоповича.

Серед вітаючих були друзі ювіляра, місцеві поети та виконавці, викладачі, працівники закладів освіти і культури, представники творчих колективів нашого району: Блонській Микола, Чиж Єлена, Свергун Валентина, Слюсар Лариса, Куріцин Юрій, Слабоус Михайло, творчий колектив «Приморчанки» під керівництвом Єлени Беседіної та інші. Читались вірші, співались пісня, працювала імпровізований вернісаж картин та світлин іменниника. Ведучою цього урочистого заходу була Єлена Музіка – завідуюча відділом обслуговування приморської районної бібліотеки.

   Привітала з такою визначною подією митця і студентка нашого коледжу, артист-декламатор Дарья Козирь, адже відомо, що значну частину свого життя Віктор Миколайович присвятив роботі у ВСП «Ногайський коледж ТДАТУ», яка прочитала гумореску Павла Глазового «Нервовий пасажир».

  

   Зичимо ж і ми Віктору Миколайовичу Прокоповичу і ми натхнення, счаст’я, здоров’я і подальших творчих успіхів, а Даші наші щирі вітання із дебютом у розмовному жанрі, адже це був її перший виступ на фаховій сцені.

 

О.Л. Косенчук