День працівників сільського господарства

День працівників сільського господарства
Шануйте ж хліб, бо в кожному шматочку
Краплина поту, праці, доброти –
І знайте, щоб дійти до столу
Через нелегкий шлях повинно зернятко пройти

 

    Згідно з Указом Президента України від 7 жовтня 1993 року у третю неділю листопада відзначається День працівників сільського господарства. Це  професійне свято працівників сільського господарства, підприємств з переробки сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних, водогосподарських та обслуговуючих підприємств і організацій агропромислового комплексу. 

   16 листопада 2018 року,  у актовій залі, на святковому концерті «Свято поля, хліба й душі»  зібралися викладачі, майстри виробничого навчання, співробітники і студенти нашого коледжу. Відкриття святкового концерту почалося з пісні «Свято долі». З вітальним словом до учасників святкового дійства звернувся виконуючий обов’язки директора Герченов О.В. Він висловив щиру вдячність всім тим, хто будь-яким чином стосується аграрного виробництва, адже усі досягнення, які ми маємо на сьогоднішній день, завдяки спільним зусиллям нашого колективу. Вітаючи із професійним святом Олександр Вікторович побажав усім міцного здоров’я, щедрих врожаїв, прихильної долі, вагомих здобутків, миру, невичерпної енергії, ,професійної здобутків. 

   За вагомий внесок у розвиток сільського виробництва, високий професіоналізм та з нагоди свята було відзначено кращих працівників, викладачів аграрного сектору грамотами та подяками дирекції коледжу. 

  До привітань долучились і студенти 11 і 38 груп організаційно-технологічного відділення, які забезпечили гарний настрій своїми музичними вітаннями, запальними танцями і гуморесками. 

    Святкування Дня працівників сільського господарства добігло кінця, залишивши лише море позитивних вражень і хороший настрій. 


Класні керівники 11 і 38 груп Гулак А.П, Заставська О.А.