ВДАЛИЙ ДЕБЮТ !!!

   З 12.04. по 14.04.2019 року, в місті Запоріжжі під егідою Департаменту культури та туризму Запорізької міської ради і громадської організації «Запорізький молодіжний еколого - краєзнавчий центр»; у КЗ Палаці Культури «Орбіта» відбувся Міжнародний шоу-фестиваль талантів «ZaГрай entertainment FEST Весна - 2019». Юні таланти з Дніпра, Кривого Рогу, Сум, Львову, Маріуполю, Бахмуту, Одеси, Костянтинівки, Чернігова, Запоріжжя, Бердянська, Токмака, Мелітополя, Приморська, а також іноземні учасники з Марокко та Румунії намагались стати кращими у наступних номінаціях: «Найкращий вокаліст року», «Найкращий шоу-номер року», «Найкращий цирковий колектив року», «Найкращий хореографічний колектив року», «Найкращий номер у розмовному жанрі», «Найкращий театр мод року» за наступними віковими категоріями: «baby stars» до 10 років; «drive stars» 11-15 років; «gold stars» - 16 років та більше.

  Приморський район на цьому мистецькому святі у жанрі «Найкращий номер у розмовному жанрі» (вікова категорія: «gold stars» - 16 років та більше) самобутньо та яскраво представила дебютантка-розмовник, студентка першого курсу, спеціальності «Геодезія і землеустрій» ВСП «Ногайський коледж ТДАТУ», вихованка студії поетичного слова «Ефтерпа» Ангеліна Хомутовська з гуморескою Павла Глазового «Нервовий пасажир».

 

  Ангеліна посіла третє місце і була єдиною з усіх тридцяти шістьох представників розмовного жанру, що виступила не лише у відбіркових турах, а й на Гала-концерті фестивалю перед великою глядацькою аудиторією, зірвавши численні овації прискіпливої запорізької публіки.
   Щиро вітаємо Ангеліну з успішним творчим дебютом на Міжнародному рівні та щиро бажаємо творчої наснаги та подальших перемог!


  Юна дебютантка та її вихователь Олег Леонідович Косенчук щиро дякують за небайдужість та підтримку у підготовці до такого відповідального заходу перш за все маму талановитої артистки-декламаторки Лілію Петрівну Ішкову. І, звичайно ж, найщиріші слова шани та подяки адміністрації ВСП «Ногайський коледж ТДАТУ» в особі директора Олександра Вікторовича Герченова. Адже Ваша підтримка — свідчення небайдужого ставлення до проблем науки і культури в Україні та розуміння непересічної важливості виховання підростаючого покоління Приморського району!

 

 

О.Л. Косенчук,
худ.керівник СПС«Ефтерпа»,
викладач ВСП «Ногайський коледж ТДАТУ»