Черговий вдалий виступ!

  З 14 по 19 червня в Бердянському міському Палаці культури ім. Т.Г.Шевченка за підтримки Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації, Бердянської міської ради, відділу культури Бердянської міської ради Запорізької області, комунальної установи «Обласний методичний центр культури і мистецтв» Запорізької обласної ради та відділу культури виконавчого комітету Бердянської міської ради – відбувся 24-ий Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості „Топ-Топ-2019”.

  Юні таланти з усіх куточків нашої країни намагались стати кращими у наступних жанрах: виконавці народної пісні, сучасної популярної естрадної пісні народної пісні в естрадній обробці, авторської пісні; виконавці народної, класичної, бальної хореографії, сучасного естрадного танцю, ритміко-пластичного, степ, модерн; виконавці у жанрі художнього слова; виконавці циркового жанру; виконавці інструментальної музики. Конкурсний відбір відбувався за наступними віковими категоріями: перша – 5-7 років; друга – 8- 10 років; третя – 11-13 років; четверта – 14-16 років; п’ята - 17-25 років. 

  ВСП «Ногайський коледж ТДАТУ», який вже неодноразово брав призові місця у жанрі художнього слова, цього разу вдало представили у четвертій віковій категорії студентки першого курсу спеціальності «Геодезія і землеустрій», вихованки студії поетичного слова «Евтерпа» Ангеліна Хомутовська з гуморесками Павла Глазового «Нервовий пасажир» та «Бунтарство» і Поліна Васюченко з віршами Ольги Київської «Балада про матір» та Марини Брацило «Про мову», посівши третє місце і зірвавши численні овації прискіпливої бердянської публіки. Щиро вітаємо юних артисток з успішним виступом на Всеукраїнському рівні та бажаємо творчої наснаги та подальших перемог!


  За можливість взяти участь у такому значному заході, як 24-ий Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості „Топ-Топ-2019”, юні виконавиці щиро дякують своїм батькам та адміністрації ВСП «Ногайський коледж ТДАТУ», яка створює всі можливості для розвитку творчості молоді та їх талантів в коледжі!

Олег Косенчук,
худ.керівник СПС«Евтерпа», викладач

ВСП «Ногайський коледж ТДАТУ»