ЩАСЛИВОЇ ДОРОГИ ТА ВЕЛИКИХ ЗВЕРШЕНЬ У МАЙБУТНЬОМУ ЖИТТІ, ДОРОГІ ВИПУСКНИКИ!

   Прийшов червень, і настала знаменна пора для випускників Ногайського коледжу. 26 червня відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам Відокремленого структурного підрозділу «Ногайський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету». Позаду усі переживання та іспити, а попереду зовсім нове та невідоме життя.
   Цього року закінчили Ногайський коледж та отримали диплом молодшого спеціаліста 96 студентів.
Коледж випустив справжніх професіоналів своєї справи. Дипломи з відзнакою отримали 17 випускників.

  Ногайський коледж – це не тільки центр підготовки кадрів для роботи в аграрному секторі, а й колиска справжніх талантів. Наші студенти неодноразово ставали переможцями та призерами конкурсів у Бердянську, Запоріжжі, Умані, Чернівцях. Кожен мав можливість проявити свої таланти і отримати грамоти за активну участь у громадському житті та художній самодіяльності коледжу. Загалом грамоти у цій номінації отримали 30 випускників.
  У коледжі приділяється дуже багато уваги виховній роботі як невід’ємній складовій підготовки спеціалістів. Набуття молодими поколіннями соціального досвіду, успадкування духовних надбань українського народу, розвиток духовності, фізичної досконалості нерозривно пов’язано з формуванням сучасного спеціаліста. Нині кожен студент може взяти участь у культурно-просвітницьких заходах, читацьких конференціях, літературних читаннях до ювілейних та пам’ятних дат, історичних та сучасних подій. Студенти коледжу є постійними учасниками Всеукраїнської науково-технічної конференції магістрантів і студентів на базі ТДАТУ. Вони показують свої знання у різних галузях та достойно представляють наш навчальний заклад. Майже 80% випускників гарантовано стануть студентами Таврійського державного агротехнологічного університету.
   Найактивніших у навчанні та житті коледжу нагородили грамотами у номінаціях «Лідер студентського самоврядування» та «Кращий випускник-спеціаліст». Такі грамоти отримали: Шепель Анастасія, Орешкова Тетяна, Матюхін Станістав, Гловчак Ігор, Пащенко Денис, Конюхов Сергій, Кучер Євген,Міц Віктор, Кардашевський Максим, Пиріг Артем, Радченко Аліна, Шилов Данило, Слобозіян Сергій, Рагулін Алексій, Мовчан Максим, Мікуляк Іван.
   Важливе місце в коледжі посідає робота з фізичного виховання та зміцнення здоров’я студентів, розвитку їх спортивних здібностей. Постійно діють спортивні секції: легкої атлетики, настільного тенісу, футболу, баскетболу, вільної боротьби, гирьового спорту. Наші студенти гідно виступають на змаганнях найвищого рівня. Найактивніші спортсмени отримали нагороди та грамоти. У номінації «Кращий спортсмен» були нагороджені: Пейчев Руслан, Заїка Тетяна, Гриценко Олександр, Порохня Микола, Єременко Дмитро, Косован Іван.
   Здавалося б 4 роки….а стільки усього зроблено, досягнуто та вивчено. Вони - майбутнє українського сільського господарства. Вже зовсім скоро іхні знання стануть необхідними у фермерських господарствах, державних установах та підприємствах. Підготовка таких спеціалістів передбачає випуск фахівців, які за рівнем знань і набутих професійних умінь та навичок здатні виконувати професійну діяльність у різних сферах сільського господарства. У цей святковий день лунали пісні, були й сльози, хвилини смутку від розставання й радості від закінчення коледжу. Плин часу неминучий, тому коледж чекає нових студентів, молодих натхненних сміливих, щоб писати нову сторінку історії навчального закладу. Отож, далі буде…

Повнорозмірні фото можна скачати з гуглдиска
Зменшені фото на гуглфото