УКРАЇНСЬКИЙ ВОЇН-ЗАХИСНИК – ГОРДІСТЬ СУСПІЛЬСТВА

  Вся історія державності України тісно пов’язана з історією нашого війська ще відтоді, коли пращур були змушені братися за зброю, щоб боронити життя і свободу свого народу. Протягом століть військове мистецтво розвивалося, набувало національних ознак. У ХХІ столітті Збройні сили України вимушені протистояти агресії Росії, яка зазіхає на наші території, намагається зруйнувати міжнародну систему безпеки і потенційно загрожує миру в усій Європі. Міць наших збройних сил є запорукою існування держави та збереження прав людини для громадян. Український воїн-захисник є предметом гордості в суспільстві.

  Під час проведення 11 грудня 2020 року інтелектуально-пізнавальної гри «Історія українського війська» викладач історії України Гладченко О.М. разом зі студентами 24 групи торкнулися цікавих фактів часів княжих дружин Русі, запорозьких козаків, а також воїнів УПА та сучасних збройних формувань, які протягом тисячоліть боронили землі України, нарощували її бойову славу.
Гра складалася з 5 розділів: «Військова зброя», «Козацтво та Січ», «Славетні битви», «Військові формування», «Відомі вояки».
   Переможцями гри стали Голік Костянтин, Смоковський Віталій.
Ця гра сприяє зміцненню славних військових традицій, формуванню в студентської молоді почуття патріотизму, вихованню інтересу та поваги до історичного минулого своєї країни та сучасних Збройних Сил України, за їх мужність і незламний дух, які вони виявляють, захищаючи незалежність та територіальну цілісність нашої держави.