Студенти Ногайського коледжу ТДАТУ – учасники ХІІ Всеукраїнського конкурсу «Патріот».ІІ Всеукраїнський конкурс «Патріот»

«В дитинстві відкриваєш материк,
котрий назветься потім — Батьківщина».
Ліна Костенко

   Безумовно, студенти нашого навчального закладу глибоко переконані, що патріотизм починається з малого - з любові до місця, де ти народився, де живеш, з любові до своїх батьків, до своєї історії, до рідної мови, до справи, яку ти виконуєш. Кожна людина незалежно від віку, статі, посади повинна бути патріотом, і не має значення, чи ти президент країни, чи студент коледжу - твій патріотизм - у якості виконання тієї справи, якою ти займаєшся, через це стали активними учасниками ХІІ Всеукраїнського конкурсу «Патріот»: Смаковська Марія, Шульга Таїсія, Бондарчук Данило, Мотринець Віктор, Степанов Ян, Болжеларський Богдан, Ярошевська Леся, Шамрай Микита, Мігуля Данило, Кузьменко Дарія, Островський Петро, Філатов Петро, Богачова Вікторія, Зюзіна Єлизавета, Подмазіна Єлизавета, Бучакчийська Ганна. Підготовкою студентів до конкурсу займалися викладачі Гладченко О.М., Волкова Л.М.

  Шановні студенти! Прийміть найщиріші вітання та побажання нових звершень та перемог! Зичимо невтомного прагнення до знань та успіхів у майбутньому!

gallery}Foto/2021//patriot{/gallery}