Вітаємо переможців другого туру Всеукраїнського конкурсу «Знавці Біблії 2021»

  Благодійною організацією благодійний фонд «Живи Україно!» за підтримки Міністерства освіти і науки України відповідно до Конституції України; Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації» було оголошено Всеукраїнський конкурс «Знавці Біблії 2021» з метою виховання глибокої поваги до Біблії, любові до своєї держави.
  Звісно, майбутнє особистості, сім’ї, держави, людського суспільства і цивілізації в цілому значною мірою залежить від того, які цінності закладаються в душі молодого покоління. Вирішальну роль у вихованні молоді відіграє біблійне розуміння особистості як духовно-фізичної істоти, яка складається з духу, душі і тіла. Лише розвиток усіх трьох складових людини: її духовного, душевного (психічного) та фізичного начал дозволяє досягати бажаних результатів. Нерозуміння, неприйняття чи свідоме нехтування такою сутністю людини, як творіння Божого приводить до неадекватного її виховання.

  Під керівництвом викладачів Волкової Л.М та Гладченко О.М. студенти Іюльська Галина, Іванішко Олександра, Кабісов Данило, Копилова Ірина брали участь в інтелектуальних змаганнях зі знання Біблії, а Кабісов Данило та Копилова Ірина стали переможцями другого туру даного конкурсу.
  Бажаємо успіхів та нових досягнень!