Вітання від заступника директора з виховної роботи Макушенко Світлани Степанівни із Міжнародним днем студента

 mak

 Дорогі наші студенти! Щиро вітаю вас зі святом – Міжнародним днем студента! Ви здобуваєте освіту в нелегкий для нашої країни час, тому Вітчизна чекає від вас не лише якісного навчання, а й активної громадянської позиції, підтримки студентського самоврядування, креативного мислення і нових ідей.
 Ви, студенти – наша юна інтелектуальна еліта. Навчання – це перший ступінь становлення вас як професіоналів. Вчіться самостійно приймати рішення.

 Ви вже зробили важливий крок, обравши майбутню спеціальність і кращий навчальний заклад в нашому регіоні. Тепер належить отримати знання, щоб потім з успіхом застосовувати їх на практиці. Тому ви – наша світла надія на майбутнє, потужна рушійна сила, яка невдовзі прийде на зміну старшому поколінню. Я переконана, що ваші знання і талант, активна громадська діяльність, підтримка волонтерського руху, стануть вагомим внеском у захист і розвиток країни.
 Пишайтесь тим, що ви гордо несете звання студента і своїми добрими справами примножуйте славу закладу.
 Зичу вам міцного здоров’я, добра, миру, наснаги, оптимізму та реалізації найзаповітніших мрій. Нехай студентські роки стануть одними з найяскравіших у вашому житті, а знання та однокурсники будуть надійною опорою на життєвому шляху! Зі святом!

Заступник директора
з виховної роботи
С.С. Макушенко