Тобі, Україно, наші знання і таланти!

DSC 5450 2

   11 травня 2017 р. на базі Ногайського коледжу відбулося засідання регіональної студентської Ради самоврядування аграрних ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Міністерства освіти і науки України Запорізької та Херсонської областей під час якого були розглянуті питання:

- Звіт голови студентської регіональної Ради самоврядування про роботу студентської регіональної Ради самоврядування за 2016-2017 навчальний рік.

-   Планування роботи на 2017 р;

- Внесення змін до складу студентської регіональної Ради самоврядування та визнання базового навчального закладу для проведення наступного засідання. 

   Жваво пройшла бесіда за "круглим столом" серед членів студентської регіональної Ради та заступниками директорів з виховної роботи з обміну досвідом за темою: «Пошуки студентським самоврядуванням інноваційних підходів до національно-патріотичного виховання та громадянського становлення студентської молоді». 

DSC 5512  DSC 5526 2

    З метою сприяння інтелектуальному розвитку студентської молоді, заохочення до якісного навчання, формування швидкого самостійного мислення, комунікабельності, активної участі у суспільному житті в рамках засідання студентської Ради самоврядування було проведено конкурс «Кращий студент року – 2017».

DSC 5566

  Ведучі конкурсу Белінський Сергій та Савченко Мирослава урочисто відкрили тематичний захід. Педагогічний, студентський колективи та гості з гордістю та трепетом у серці переживали процес внесення державного прапору України та прапору Ногайського коледжу, звучання Гімну України та Гімну Ногайського коледжу на слова та музику Володимира Корнієнка.

DSC 5612

   Зі святом учасників конкурсу та всіх присутніх привітала голова Приморської міської об’єднаної територіальної громади Олена Божкова.
Програма змагань включала три конкурси. Перший – «Візитка представлення «Я – особистість». Під час змагань конкурсантам довелося показати саме те, що їх вирізняє серед інших, чим вони особливі. У дуже цікавій та оригінальній формі вони презентували себе як кращих у своєму ВНЗ, свої індивідуальні творчі здібності. Кожен учасник конкурсу представив світ своїх захоплень. Це був найцікавіший момент. Можна було побачити запальні й водночас чуттєві танці, вишивки нитками та бісером, вироби з орігамі, квілінгу, канзаши, картини в стилі флористичний живопис, почути надзвичайно сильні голоси, гру на гітарі , авторські вірші, оцінити кулінарні здібності, спортивні досягнення.

DSC 5684  DSC 5698

   
   Саме цей тур з перших хвилин конкурсу переконав усіх, що на сцені дійсно кращі студенти. Він вразив не лише глядачів (це відчувалось за силою аплодисментів), а й журі, котре поставило конкурсантам високі бали.
Тема цьогорічного інтелектуального туру присвячена 100 річчю подій Української Революції 1917 – 1921 років та вшануванню пам’яті її учасників. Адже Президентом України Петром Порошенком 2017 рік оголошено роком Української революції 1917-1921 років.

DSC 5826

   Умови конкурсу передбачали знання 100 запитань з даної теми. Кожен учасник отримав по п’ять питань та, по черзі надаючи відповіді, поглиблювали знання всіх присутніх в актовій залі про державотворчі процеси в Україні.
   У форматі короткої п’ятихвилинної розповіді – презентації конкурсанти ділилися своїми мріями про власний внесок як спеціаліста – аграрія у розвиток сільського господарства України в рамках третього імпровізаційного конкурсного завдання «Якби я був…»

DSC 5813 2


   Почесне журі, у складі Герченова О.О. – в.о. директора ВСП «Ногайський коледж ТДАТУ», Волкова В.І. – провідного інспектора відділу освіти Приморської РДА, Мартищенко В.А. – директора Центру дитячої творчості м. Приморська, Волик Т.Д. – методиста з психологічної служби КУ «Районний методичний центр Приморської районної ради», Білої І.Г. – інспектора з благоустрою Приморської міської ради підвело підсумки та визначило переможницю конкурсу «Кращий студент року - 2017». Нею стала студентка ВСП «Василівський коледж ТДАТУ» Москальова Ганна.

DSC 6093


   Враховуючи думку всіх присутніх у залі, також обрали переможця конкурсу у номінації «Глядацька симпатія» - студента ВСП «Мелітопольський коледж ТДАТУ» Щербину Дмитра.
    Студентка спеціальності «Землевпорядкування» ВСП «Ногайський коледж ТДАТУ» Пуд Ірина одержала перемогу у номінації «Громадський діяч». Ми звернулись до Ірини з питанням: «Яке її враження про конкурс, організацію роботи студентського самоврядування?». Вона поділилася своїми думками: «Незабутні студентські роки! Скільки вражень та сподівань на майбутнє! Мені доля подарувала в цьому році захищати честь студентського колективу ВСП «Ногайський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету» – брати участь у конкурсі «Кращий студент року - 2017». Декілька тижнів напруженої підготовки та переживань задля одноденного шоу, але якого! Я була приємно вражена тією відвертою обстановкою, яка панувала під час проведення конкурсу. Ми – конкурсанти, не змагалися один з одним, а краще сказати, обмінювалися власними знаннями, думками, кращими досягненнями у навчанні, підтримували один одного.

DSC 6057 

Хочеться висловити щирі слова подяки моїм викладачам – наставникам, які допомогли мені підготуватися до конкурсу: Голік С.М., Пуд К.О., Заставській О.А., а також усім, хто був причетний до цього вражаючого дійства. Я бажаю кожному побувати на такому конкурсі і спробувати власні сили. На закінчення хочу сказати: кожна людина є творцем власного майбутнього. Не бійтесь творити, змагатись і досягати найкращих результатів, бо ми того варті!»

DSC 6030


  Учасників конкурсу та всіх присутніх зі святом вітали учасники художньої самодіяльності Ногайського коледжу ТДАТУ. Серед них: вокальний ансамбль «Ногайські зорі» під керівництвом Сергія Грищенка у складі Шелухіної Ірини, Буги Антона, Колєди Михайла,Головчака Ігоря, Матюхіна Станіслава, Шепель Анастасії, Мануїлової Лілії і Лікіної Ельвіри; танцювальні колективи «Джерело» та «Фріденс» під керівництвом Ірини Болотіної у складі Савченко Мирослави, Зюзіної Юлії, Заїки Тетяни, Топалова Андрія, Попелешка Антона, Мікуляка Івана, Мовчана Максима, Мануїлової Лілії, Шепель Анастасії, Лікіної Ельвіри, Балдуй Сніжани; учасники студії художнього читання Овчаренко Ольга, Головань Ілля (керівник Косенчук О.Л.); Симоненко Олег, який презентував авторський вірш «З Україною в серці» та Леона Артем з піснею-подарунком усім гостям свята.

DSC 5869 DSC 5903


  Із захопленням глядачі спостерігали за виступами зразкового танцювального колективу Приморського РБК «Феєрверк» (керівник Вікторія Ішкова) та учасниками студії східного танку «Аміра» Даніелею Левадою та Ганною Комендант (керівник Ірина Болотіна)
  Дирекція «Ногайського коледжу ТДАТУ» висловлює щиру вдячність за підтримку конкурсу: голові Приморської міської ОТГ Божковій О.А., начальнику відділу освіти Приморської райдержадміністрації Карнаух Г.В. , голові Приморської районної профспілки АПК Кисловій Н.В., депутатам Приморської міської ОТГ Горохову О.В. та Ганзулі В.В., приватному підприємцю Сипачову Ю.О., директору дитячого оздоровчого табору «Волна» Суслікову С.М., профспілковому комітету трудового колективу (голова Парибик С.Я.) та студентському профспілковому комітету (голова Макушенко С.С.), трудовому та студентському колективам ВСП «Ногайський коледж ТДАТУ», а членам журі за плідну роботу та об’єктивність.

DSC 6124 2


  «Кращий студент року» - це вже не просто конкурс, це частина життя студентства, це позитивні емоції, цікавий досвід. І тут дійсно важлива не перемога, а участь у змаганнях.

 

  


Олена Гладченко
заступник директора з виховної роботи
ВСП «Ногайський коледж ТДАТУ»