Зліт студентських лідерів аграрної освіти

    З 24 по 27 травня 2017р. в м. Києві проходив зліт студентських лідерів аграрної освіти. На зліт прибули студенти з усіх навчальних закладів України і навіть з закордону. Цей чудовий захід, найяскравіша сторінка життя багатьох кращих студентів України. ВСП « Ногайський коледж ТДАТУ » представляв студент 38гр. відділення « Організація та технологія ведення фермерського господарства», відмінник навчання, голова студентської Ради самоврядування Симоненко Олег.


SDC10648   

   В ході роботи зльоту проходили агродебати – це унікальний захід, покликаний сприяти успішному розвитку вітчизняної аграрної галузі. Піднімались питання про зняття мораторію на продаж землі, роль великих агрохолдингів в аграрному виробництві та роль сімейних фермерських господарств. Дуже важливо, що проведення дискусії, це можливість почути думку молоді з різних питань, які стосуються подальшого розвитку нашої країни. Також відбулись засідання інших дискусійних клубів на яких з доповідями виступали всі студенти зльоту. «Сучасний погляд на актуальні питання аграрної інженерії» - така тема виступу була Симоненка О., керівником наукової доповіді був викладач вищої категорії агроінженерних дисциплін Власов С.Ф. Велику роботу по підготовці до зльоту студента своєї групи провела класний керівник 38гр. Волкова Л.М. 

 

SDC10650

 

    Всіх учасників зльоту вразила зустріч з керівниками держави Прем’єр – міністром України Гройсманом В.Б., міністром освіти і науки України Гриневич Л.М., Віце-прем’єр – міністром з гуманітарних питань Кириленком В.А. Піднімались питання студентського самоврядування, сучасні методи навчання, проблеми мотивації студентів до навчання та ін..

   Насиченим, цікавим був для делегатів вільний час: зустріч з видатними акторами Б.Бенюком та ін.., екскурсії. Ми своєю делегацією представників ТДАТУ відвідали історичні місця м. Києва. Побували на екскурсіях в музеї Вітчизняної війни ( Мати – Батьківщина), Софіївський та Володимирівський собор, Золоті ворота. Вразила нас екскурсія по Майдану Незалежності та Хрещатику, вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.»
     Зльот надовго залишиться в пам’яті всіх учасників. Переконаний, що саме такі зустрічі дають молодим впевненість, стають поштовхом для подальшого нашого професійного і духовного зростання.