З Днем студента!

«Світське життя» у Ногайському коледжі.

  Студентські роки – це незабутній період у житті. Міжнародний день студентів, як і в більшості країн світу, в Україні відзначають 17 листопада. У ВСП «Ногайський коледж ТДАТУ» традиційно відбувся захід, присвячений цій події. Святковий концерт студенти 21 та 24 груп підготували у вигляді телепрограми «Світське життя». З роллю Каті Осадчої блискуче справилася студентка 21 групи Марія Лужанська. Її каверзні запитання стосувались студентського життя викладачів.

  Присутніх в актовому залі привітали зі святом в.о.директора коледжу О.В.Герченов та заступник директора з навчальної роботи Н.В.Хлівна. Кращим студентам коледжу вручено грамоти від Приморської районної державної адміністрації (Олег Краснов, Марія Кошель), Приморської районної ради (Ольга Овчаренко, Діана Завадська), Приморської міської громади (Артем Орлов, Олександр Бунчук, Сергій Слобозіян, Данило Шилов), Приморського районного відділу культури (Марія Сухно, Вікторія Осіпчук, Аліна Копакова, Анастасія Шепель), Приморської районної організації профспілкового комітету працівників АПК (Максим Хачатрян, Павло Самойлов, Дмитро Попов, Олексій Рагулін, Іван Мікуляк, Іван Алтунін). Дирекція коледжу та студентський профком нагородили грамотами кращих студентів за високий рівень знань, зразкову поведінку, активну участь в громадському, спортивному житті, культурно-масовій та волонтерській роботі в коледжі. Традиційно згідно рейтингу навчальних груп за 2017-2018 н.р. академічні групи – переможці були нагороджені святковими пирогами.
  Ведучі свята – студентка 21 групи Марія Сухно та студент 24 групи Леонід Гордевський - розповіли про історію виникнення навчального закладу та відкриття спеціальностей «Агрономія» (1921 р.), «Агроінженерія» (1968 р.), «Організація і технологія ведення фермерського господарства» (1992 р.), «Геодезія та землеустрій» (1993 р.), «Фінанси, банківська справа та страхування» (2004 р.). Грандіозний парад спеціальностей ще більше закріпив в студентської молоді почуття гордості за рідний коледж.
  Студенти старших курсів брали участь у конкурсі «Впізнай викладача в студентські роки за фотокарткою». Учасники конкурсу були нагороджені солодкими призами, а переможець – студентка 30 групи Ельвіра Лікіна – отримала суперприз від директора коледжу – звільнення від занять на 1 день. З мультимедійного екрану звучали щирі слова привітання від викладачів, співробітників коледжу та випускників минулих років. Запальні танці, пісні у виконанні студенток 21 групи Марії Сухно, Дарини Мосинян, Любові Волкової, Марії Лужанської , студента 34 групи Артема Середи, студентів 24 групи Артема Клименка, Олександра Потапова, Андрія Волосюка, Захарія Петуніна, Антона Парапанова та студента 14 групи Радіонова Гліба підняли настрій глядачам. Затамувавши подих, присутні в залі спостерігали за елементами хореографічної акробатики в танці «Круче всех». Та справжні овації присутніх в залі зірвали пародійні виступи студентів Данила Короленка в ролі Олега Винника, Андрія Волосюка в ролі Dzidzio, Дарини Мосинян та Артема Середи в ролі Потапа та Насті.
  Зі святом, наші шановні студенти! Нехай у ваших серцях назавжди збережеться романтика студентських літ.

Куратори 21 та 24 груп Косенчук Н.П., Махотка Т.В.