ХХІ Зліт студентських лідерів аграрної освіти

  На базі Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва протягом 29-31 травня проходив ХХI Зліт студентських лідерів аграрної освіти. Серед учасників були представники з Вінницької, Волинської, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, м.Київа та Київської областей.

61874430 354514731924185 7026192099661840384 n

  Завітали на цей шанований всією аграрною молодіжною науковою спільнотою захід і представники Таврійського державного агротехнологічного університету та його структурних підрозділів. Серед цієї команди «молодих та обдарованих» був і представник ВСП «Ногайський коледж ТДАТУ», студент 28-ої групи, спеціальності «Агрономія» Євгеній Макаренко, який виступив з доповіддю: «Біопестициди, як екологічна альтернатива сучасним трендовим хімічним засобам захисту рослин» на засіданні секції: «Сучасні тренди агровиробництва, захисту рослин та екології або куди «котиться» цей світ», ще раз довівши високий рівень фахової підготовки майбутніх фермерів та агрономів у Запорізькій області взагалі та у ВСП «Ногайський коледж ТДАТУ» Приморського району зокрема.

  Всього ж, в рамках Зльоту, працювало п’ять дискусійних секцій за наступними напрямками: «Сучасне лідерство: від студентського самоврядування до професійного розвитку»; «Сучасні тренди агровиробництва, захисту рослин та екології або куди «котиться» цей світ»; «Новації, стан і розвиток лісового та садово-паркового господарства»; «Підвищення ефективності розвитку агровиробництва та кооперація, проблеми обліку і фінансів аграрних підприємств»; «Перспективи розвитку земельних відносин в Україні». І, як зазначив наш представник: «На кожній з них дійсно було представлено аграрне майбутнє нашої країни!» Програмою цього заходу для молодих науковців були передбачені також лекції експертів Європейського Союзу; науково-практичний форум «Майбутнє агровиробництва очима лідерів: сучасні проблеми та шляхи їх вирішення», засідання дискусійних клубів, екскурсії містом та на підприємства.

62226931 354860081838136 1074779144501329920 n

 

  У рамках Зльоту відбувся фінал агрополітичних дебатів, конкурсу «Стратегічний розвиток аграрного сектору», а культурно-розважальну частину заходу приємно підсумував концерт переможців Харківського обласного етапу Всеукраїнського естрадного фестивалю «Софіївські зорі».

Науковий керівник, викладач
ВСП «НК ТДАТУ» Олег Косенчук