Кращий студент 2018 року

29 травня 2018 року на базі Скадовського технікуму ДВНЗ «ХДАУ» відбувся регіональний етап конкурсу «Кращий студент 2018 року» серед студентів аграрних ВНЗ І-ІІ р.а.             Херсонської та Запорізької областей, що проходить під патронатом ДУ «НМЦ «Агроосвіта» та за підтримки регіональної студентської ради.

 Даний конкурс проводиться щорічно, з метою підвищення освітнього, професійного, наукового рівня, розвитку творчої активності студентів, стимулювання активізації науково-дослідної, навчальної, культурно-масової, громадської роботи студентського самоврядування та виховання гідних громадян України, патріотів коледжу.
 Відповідно до програми проведення конкурсу учасники продемонстрували свої інтелектуальні та творчі здібності, взявши участь у конкурсах: візитка-представлення «Я — особистість», інтелектуальному турі «Спадщина українського народу» та конкурсі «Якби я був..».
 ВСП «Ногайський коледж ТДАТУ» на цьому конкурсі представляв студент 34 групи, технічного відділення Краснов Олег, який у підсумку зайняв четверте місце.
 Адміністрація коледжу, педагогічний та студентський колективи щиро вітають Олега та бажають йому творчих успіхів і наполегливості у досягненні поставлених цілей!