Семінар "Підготовка та проведення комплексу весняно-польових робіт у 2018 році"

   20 лютого 2018 року викладачі та студенти ІІІ-ІV курсів спеціальності 201 «Агрономія» ВСП «Ногайський коледж ТДАТУ» взяли участь в роботі районного семінару аграріїв “Підготовка та проведення комплексу весняно-польових робіт у 2018 році», який проводили провідні фахівці відділу агропромислового розвитку Приморської райдержадміністрації Запорізької області при підтримці голови Приморської райради Ніколенка О.В., голови Приморської райдержадміністрації Бєлічева С.А.

IMG 20180220 122420

 Присутні ознайомились з проблемами та перспективами розвитку сільськогосподарських підприємств у районі та в Україні, з програмами розвитку та підтримки аграрного бізнесу, з новим інструментом доступу виробників сільськогосподарської продукції до фінансових та матеріально-технічних ресурсів - аграрною розпискою.


   Всіх присутніх дуже зацікавили інноваційні досягнення нанотехнології в сучасному землеробстві і рослинництві, а саме: екологічно-чисте мікродобриво «5 element», застосування якого кардинально змінить класичні методи землеробства, що презентував представник компанії «НВП «5 елемент» Кислов С. Ю. Представники фірми «ІНТЕРТЕХІНВЕСТ» ознайомили аграріїв з сучасною сільгосптехнікою.  

 Студенти коледжу взяли активну участь у обговоренні, одержали змістовні відповіді на свої питання. Така зустріч студентів з виробниками сільгосппродукції є дуже корисною для майбутніх спеціалістів і дає можливість збагатити їх знання для подальшого використання на практиці.

IMG 20180220 122634