Відкриті заняття

  Протягом лютого 2020 року викладачами циклових комісій агрономічних дисциплін та загальноосвітніх дисциплін Макушенко Світланою Степанівною та Жихар Людмилою Володимирівною були проведені відкриті заняття.
  Світлана Степанівна провела заняття з дисципліни «Плодоовочівництво» на тему «Ягідні культури. Смородина, порічки та аґрус». Студенти ознайомились з народногосподарським значенням ягідних культур, морфолого-біологічними особливостями смородини чорної, порічок та аґрусу та вивчали технологію вирощування кущових ягідників.

  Метою проведення цього заняття стало ознайомлення студентів із значенням та роллю ягідних культур, з технологією вирощування та новими методами підвищення врожайності смородини, порічки та аґрусу.
  Людмила Володимирівна показала свої методи роботи зі студентами 2 курсу з предмету «Англійська мова». На занятті з теми «Youthproblems» були розглянуті основні проблеми сучасної молоді. Протягом пари студенти використовували вже вивчену англійську лексику та засвоїли нову. Також вони мали можливість розказати про ті проблеми з якими зіштовхуються та дізнатися про шляхи їх подолання.
 Метою заняття було розвивати комунікативні навички, використовуючи активну лексику з теми, тренувати навички читання та аудіювання, покращувати вміння формувати та висловлювати власну думку з теми, використовуючи англомовну лексику, розвивати патріотичні почуття.

 

Методист коледжу
Е.Д. Генчева